Výhodné nabídky s kartou

Výhodné nabídky s kartou přináší okamžitou radost z nákupu při uplatnění MOL zákaznické karty. V pravidelných nabídkách jen pro členy MOL zákaznického programu najdete na čerpacích stanicích MOL produkty, za které získáte extra body navíc a svou vysněnou odměnu tak dostanete rychleji. Tyto speciální výhody můžete využívat opakovaně po celou dobu platnosti nabídky či do vyčerpání zásob.

 

RELAXUJTE NA NOVÝ ROK

Bravo
Při nákupu různých druhů (multivitamín, zelené jablko, sunny pomeranč nebo sunny jahoda) nápoje Bravo PET 500 ml připíšeme za každý zakoupený kus 15 bodů NAVÍC na Vaši MOL zákaznickou kartu.
Akční cena 29,90 Kč
Aquila
Při nákupu neperlivé nebo jemně perlivé vody Aquila PET 500 ml připíšeme za každý zakoupený kus 5 bodů NAVÍC na Vaši MOL zákaznickou kartu.
Akční cena 13,90 Kč
Emco
Při nákupu tyčinky Emco 30 g jahoda nebo meruňka připíšeme za každý zakoupený kus 10 bodů NAVÍC na Vaši MOL zákaznickou kartu.
Akční cena 19,90 Kč
Emco
Při nákupu tyčinky Emco 35 g ořechy a kešu nebo ořechy a brusinky připíšeme za každý zakoupený kus 5 bodů NAVÍC na Vaši MOL zákaznickou kartu.
Akční cena 14,90 Kč

Nabídka je platná na čerpacích stanicích MOL od 1. 1. do 31. 1. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Výhodné nabídky s kartou lze využít na čerpacích stanicích MOL na území ČR uvedených na http://cerpacistanice.molcesko.cz/, na kterých je dostupné zboží, na něž se speciální nabídka vztahuje. Společnost MOL Česká republika, s.r.o., si vyhrazuje právo speciální nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit.