Odměny za body

odměny
Body nasbírané na MOL zákaznické kartě můžete vyměnit za odměny z několika nabízených kategorií. Věříme, že si z nabídky kvalitních produktů vyberete a potěšíte sebe i své blízké. Kompletní nabídku produktů, které lze získat za body, naleznete v sekci katalog odměn.

ikona
Odměny k odběru ihned na čerpací stanici
ikona
Vyberete si přímo na čerpací stanici odměnu z nabídky označené zelenou cenovkou, na které je uveden potřebný počet bodů s doplatkem 1 Kč.doplatek
ikona
U pokladny předložíte MOL zákaznickou kartu, z níž Vám obsluha odečte příslušný počet bodů.
ikona
Uhradíte doplatek 1 Kč a odměna je Vaše.
ikona
Odměny zasílané na čerpací stanici
ikona
Přihlásíte se na svůj online účet. Pokud ho ještě nemáte, můžete si ho rychle vytvořit v sekci registrace. K úspěšné registraci potřebujete číslo MOL zákaznické karty a svou e-mailovou adresu.
ikona
V sekci katalog odměn si zvolíte druh odměny „Zasílané na prodejnu“. Následně si vyberete jednu odměnu z nabídky do výše počtu bodů na Vašem účtu. Poté zvolíte čerpací stanici, na kterou chcete odměnu doručit, a potvrdíte objednávku. Na Vaši e-mailovou adresu obdržíte potvrzovací e-mail s číslem a detaily objednávky.
ikona
Do 10 pracovních dnů obdržíte e-mail s informací, že odměna je pro Vás připravena na Vámi zvolené čerpací stanici. Vyhrazujeme si právo na prodloužení lhůty dodání, přičemž o tomto prodloužení bude předem informovat e-mailem. K vyzvednutí potřebujete Vaši MOL zákaznickou kartu a číslo objednávky. Na vyzvednutí máte 20 kalendářních dnů od doručení e-mailu, poté ztrácíte nárok na odměnu i body – nelze je již připsat zpět na účet.