Jednoduché kroky k odměnám

odměny

Otevíráme bránu do světa odměn, které si za Vaši věrnost zasloužíte. Čerpejte body nasbírané na MOL zákaznickou kartu a vybírejte odměny z několika nabízených kategorií. Věříme, že si z nabídky kvalitních produktů vyberete a potěšíte sebe i své blízké. Odměny na Vás čekají přímo na čerpacích stanicích a můžete je mít hned. Další zajímavé a hodnotné odměny získáte při objednání z katalogu odměn a doručíme je na Vámi zvolenou čerpací stanici.

Kompletní nabídku produktů, na které můžete čerpat body, naleznete v sekci Odměny.

ikona Odměny k odběru ihned na prodejně

Máte další důvod jezdit k nám ještě častěji! Přímo na čerpacích stanicích MOL na Vás čeká pestrá a široká nabídka odměn, na které lze okamžitě uplatnit Vaše nasbírané body na MOL zákaznické kartě. Zlevněte si nákup rychle, pohodlně a nejlépe ještě dnes pouze na 1 Kč. Čerpejte své body na kávu, občerstvení, doplňky pro Váš vůz, mycí program a další odměny přímo na čerpací stanici. Body lze uplatnit na označený sortiment na čerpací stanici a dle dostupnosti zboží na jednotlivých čerpacích stanicích.

krok1 Vyberte si odměnu z nabídky označené zelenou cenovkou, na které je uveden potřebný počet bodů s doplatkem 1 Kč. produkt
krok2 karta Na pokladně předložte MOL zákaznickou kartu, z níž Vám obsluha odečte příslušný počet bodů.
krok3 Uhraďte doplatek 1 Kč a odměna je Vaše.

 

objednat Odměny zasílané na prodejnu

Své body můžete také sbírat a šetřit na zajímavé hodnotné odměny, které Vám zašleme na Vámi vybranou čerpací stanici. Vybírat můžete z odměn pro domácnost, sport, zahradu, hobby nebo můžete potěšit děti novou hračkou. Také na Vás čeká nabídka elektronických voucherů, které Vám pošleme na Vaši e-mailovou adresu.

krok1 karta Přihlaste se na svůj online účet v sekci Můj účet. Pokud ho ještě nemáte, můžete si ho rychle vytvořit v sekci Registrace. Budete potřebovat pouze číslo Vaší MOL zákaznické karty a e-mailovou adresu.
krok2 V sekci Odměny si vybírejte 1 produkt z nabídky do výše počtu bodů na Vašem účtu. Poté zvolte čerpací stanici, na kterou chcete odměnu doručit a potvrďte objednávku. Na Vaši e‑mailovou adresu obdržíte potvrzovací e-mail s číslem a detaily objednávky.
krok3 Do 10 pracovních dnů obdržíte e-mail s informací, že je odměna pro Vás připravena na Vámi zvolené čerpací stanici. K vyzvednutí potřebujete Vaši MOL zákaznickou kartu a číslo objednávky. Na vyzvednutí máte 20 kalendářních dnů od doručení e-mailu, poté ztrácíte nárok na odměnu i body a nelze je již připsat zpět na účet.
V případě objednání elektronického voucheru Vám zašleme unikátní voucher do 5 pracovních dnů od objednání na Vaši e‑mailovou adresu. Voucher vytiskněte a uplatněte dle podmínek uvedených na voucheru. V případě darování Vašich bodů Nadaci Naše dítě Vám zašleme potvrzení do 5 pracovních dnů od darování na Vaši e-mailovou adresu. Aby byl voucher nebo darování bodů nadaci úspěšně vygenerované, je nutné vybrat jakoukoli čerpací stanici ze seznamu. Voucher nevyzvedáváte na čerpací stanici.