Se sluncem nad hlavou

kruhUžijte si na svých cestách osvěžení v podobě vychlazené kávy Mr. Brown, Kofoly v mnoha příchutích nebo ochucené minerální vody Bonaqua. Vše najdete v červnové nabídce s naší MOL zákaznickou kartou už za 1 Kč.


mr. brown
Při nákupu 1 ks nápoje Mr. Brown (různé druhy: 0,33 l PET – Classic nebo French Vanilla, 0,24 l plech – Classic, Black, Cappuccino, Chocolate, Vanilla nebo Caffé Latte) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 260 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 52,90 Kč.
kofola
Při nákupu 1 ks nápoje Kofola 0,5 l PET (různé druhy: Originál, Angrešt, Citrus, Malina, Meloun, Meruňka nebo Ostružina) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 140 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 29,90 Kč.

bonaqua
Při nákupu 1 ks ochuceného nápoje Bonaqua 1,5 l (různé druhy: Červený pomeranč, Jahoda & rebarbora nebo Limetka & máta) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 140 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 28,90 Kč.

 

Nabídka je platná na čerpacích stanicích MOL od 1. 6. do 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Výhodné nabídky s kartou lze využít na čerpacích stanicích MOL na území ČR uvedených na http://cerpacistanice.molcesko.cz/, na kterých je dostupné zboží, na něž se speciální nabídka vztahuje. Společnost MOL Česká republika, s.r.o., si vyhrazuje právo speciální nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit.