S námi je léto výhra

nápojePrázdniny se přehouply do druhé poloviny, ale nebojte, léto a horké dny ještě zdaleka nekončí! Srpnová osvěžující nabídka na čerpacích stanicích MOL vám tedy jistě přijde vhod. S MOL zákaznickou kartou již za 1 Kč.


Royal Crown Cola
Při nákupu 1 ks nápoje Royal Crown Cola Classic 0,5 l plast zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 150 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 32,90 Kč.
Royal Crown Cola
Při nákupu 1 ks nápoje Royal Crown Cola Classic 0,33 l plech zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 150 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 29,90 Kč.

Monster
Při nákupu 1 ks energetického nápoje Monster (různé druhy: 0,5 l plech – Energy, The Doctor, Lewis Hamilton, Mango Loco, Ultra Zero, Absolutely Zero, Assault, Mixxd Punch, Ripper, Ultra Red nebo Ultra Violet) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 230 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 49,90 Kč.
Mattoni
Při nákupu 1 ks nápoje Mattoni (různé druhy: 1,5 l plast – Margarita Mango, Cedrata, Granátové jablko, Grep, Malina, Broskev, Meloun, neperlivá a jemně perlivá) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 140 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty je u Mattoni Margarita Mango 32,90 Kč, u Mattoni Cedrata, Granátové jablko, Grep, Malina, Broskev, Meloun a neperlivá 29,90 Kč, u Mattoni jemně perlivá 21,90 Kč.

 

Nabídka je platná na čerpacích stanicích MOL od 1. 8. do 31. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Výhodné nabídky s kartou lze využít na čerpacích stanicích MOL na území ČR uvedených na http://cerpacistanice.molcesko.cz/, na kterých je dostupné zboží, na něž se speciální nabídka vztahuje. Společnost MOL Česká republika, s.r.o., si vyhrazuje právo speciální nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit.