Léto na plný plyn

létoNaši červencovou nabídku jsme připravili přesně na míru horkým letním dnům. Nezapomeňte tedy dodržovat pitný režim a vybavte se jedním z našich červencových favoritů, s MOL zákaznickou kartou už za 1 Kč.


monster
Při nákupu 1 ks energetického nápoje Monster (různé druhy: 0,5 l plech – Energy, The Doctor, Lewis Hamilton, Mango Loco, Ultra Zero, Absolutely Zero, Assault, Mixxd Punch, Ripper, Ultra Red nebo Ultra Violet) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 230 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 49,90 Kč.
kofola
Při nákupu 1 ks nápoje Kofola 0,5 l PET (různé druhy: Originál, Angrešt, Citrus, Malina, Meloun, Meruňka, Ostružina, Višeň nebo Točená) zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 140 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 29,90 Kč.

aquila
Při nákupu 1 ks vody Aquila Aquagym 0,75 l PET neperlivá, zaplatíte jenom 1 Kč a odečte se Vám 70 bodů z Vaší MOL zákaznické karty.
Cena bez MOL zákaznické karty 14,90 Kč.

 

Nabídka je platná na čerpacích stanicích MOL od 1. 7. do 31. 7. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Výhodné nabídky s kartou lze využít na čerpacích stanicích MOL na území ČR uvedených na http://cerpacistanice.molcesko.cz/, na kterých je dostupné zboží, na něž se speciální nabídka vztahuje. Společnost MOL Česká republika, s.r.o., si vyhrazuje právo speciální nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit.